• 22 299 17 00
  • Adres mailowy 4Sync

4Sync Solutions Sp. z o.o. - SKA

Dystrybutor z wartością dodaną

Zapraszamy do współpracy!

Misja

Celem istnienia 4sync jest dodawanie wartości merytorycznej i biznesowej w dystrybucji uznanych i specjalnie wyselekcjonowanych przez naszych ekspertów produktów z zakresu bezpieczeństwa IT. Rozwiązania renomowanych marek znajdujących się w naszym portfolio, mają na celu umożliwić współpracującym z nami Partnerom zaoferowanie szerokiemu gronu odbiorców najbardziej efektywnych mechanizmów zapewniających integralność, poufność i ciągłość pracy systemów informatycznych.

Etyka

Szczycimy się faktem, że jednym z głównych założeń funkcjonowania 4sync jest transparentność współpracy z naszymi Partnerami handlowymi i najwyższe normy etyczne naszych pracowników.

Nasi Partnerzy

Prawdziwą wartość naszego kanału dystrybucji stanowią Partnerzy. Dzięki odpowiedniej selekcji, możemy pochwalić się wysoce wyspecjalizowanym kanałem sprzedaży produktów bezpieczeństwa IT, utrzymującym najwyższe standardy przy wdrożeniu i utrzymaniu oferowanych przez nas rozwiązań.

Oferowane Produkty

Oferowane przez nas produkty są unikalne. Spoglądając na analizy poszczególnych linii produktowych przygotowywanych przez największe firmy doradcze, można zauważyć, że w naszej ofercie znajdują się produkty firm docenianych w swoim segmencie rynkowym, dotychczas często nie znane na rynku polskim. Dzięki wiedzy naszych ekspertów, wspierających Partnerów i ich Klientów, popularyzowaniu wyselekcjonowanych marek na lokalnych imprezach branży sieciowej i bezpieczeństwa IT oraz cały czas rozwijanemu centrum szkoleniowemu, marki te stają się czołowymi na rynku polskim.